DUZCE MODTEK GUVENLIK KAMERA VE ALARM SISTEMLERI

UPS VE ENERJİ ÜRETİM

UPS VE ENERJİ ÜRETİM

Modern Teknik Bil.Yaz.Güv.Hizm. Endüstriyel Güç çözümleri (Ups, Regülatör, Yenilenebilir Enerji, Akü) sektöründe kaliteli bir hizmet anlayışı ile faaliyet göstermek üzere kurulumu genç, dinamik ve yenilikçi bir firmadır.
Kurulduğu günden bu yana endüstriyel ve kurumsal alanda enerji depolama sistemleri, dönüşüm ve uygulama projeleri enerji iletimi ve üretimi sistemleri kurulum ve destek hizmetlerini yürütmektedir.

Bunun yanı sıra UPS, Regülatör ve Güneş Enerji Sistemleri alanın da bir çok sistem kurulumu gerçekleştirmiştir.

Anahtar Kelimeler; Düzce,bolu,sakarya,kocaeli,zonguldak,bartın,eskişehir,türkiye,güvenlik sistemleri, cctv kamera,güvenlik kamerası,ıp kamera,ahd kamera,gizli kamera,profesyonel güvenlik kamerası,ev güvenlik kamerası,işyeri güvenlik kamerası,site güvenlik kamerası,apartman güvenlik kamerası,fabrika güvenlik kamerası,bebek kamerası,araç kamerası,alarm sistemleri,hırsız alarmı,ev ve işyeri alarmı,kablosuz alarm,alarm takip merkezi,akıllı alarm sistemi,yangın alarmı,fiber optik,data network kablolama,akıllı ev sistemleri,ups ve güneş enerjisi,profesyonel ses sistemleri,sahne sistemleri,uydu santrali sistemleri,projeksiyon ve görüntü sistemleri,kartlı geçiş sistemleri,bariyer sistemleri,otomatik kapı,telefon santrali,zayıf akım sistemleri


Whatsapp Destek

Serdar

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?